Servis 24/7

O službě

Servisní tým společnosti IMESO tvoří kvalitní proškolení specialisté z oblasti gastronomického zařízení se speciální divizí pro kavárenský a kávový průmysl. Každý servisní technik prochází po celý rok školeními, která pořádají přední výrobci v oblasti gastronomických provozů z celého světa.
V běžné pracovní době přijímají objednávky servisních prací dva dispečinky, které řídí práci našich servisních techniků. Každý servisní technik je vybaven spolehlivým vozem a veškerým speciálním nářadím i přístroji nutnými k provádění instalací a servisních zásahů.
Firma pravidelně investuje nemalé prostředky do odborných školení techniků a do vývoje softwaru určeného pro zlepšování servisních procesů.

JSME TOVÁRNĚ AUTORIZOVANÉ SERVISNÍ STŘEDISKO VŠECH ZASTUPOVANÝCH ZNAČEK, KTERÉ NABÍZÍME VE SVÉM PORTFOLIU:
Convotherm, Frymaster, Cleveland, Merco, Bertos, Volrath, Salvis, Merrychef, Garland, Lincoln, Ambach, Prince Castle, Antunes/Roundup, Silko, Comenda, Manitowoc, True, Desmon, Iarp, Stoelting, Foster, Franke, Expobar, Solis, Bras, Everpure, Servend, Tubing Food, DMfit, SHURflo, Multiplex, Manitowoc beverage system, Hiwi Euskirchen a dalších.

Pozadí

Nonstop servis pro naše klienty v České republice i na Slovensku.

Nonstop ikona

Nabídka našich servisních prací

01

Kuchyňské vybavení pro restaurační a hotelové zařízení, školní kuchyně, nemocniční kuchyňské provozy, kantýny, bufety a lahůdky, pizzerie, pekárny, řeznictví, velké provozy hromadného stravování.

02

Fast-foodové řetězce a restaurace, chladicí a mrazicí zařízení pro gastronomii a obchody s potravinami, supermarkety, hypermarkety, čerpací stanice.

03

Kavárenské provozy, cukrárny, mléčné bary.

04

Nápojové systémy a sodobary, post-mixy, výrobníky ledu, výrobníky ledové tříště atd.

ŠlehačPozadí

Zajímají Vás naše služby?
Máte dotaz? Ozvěte se nám!

Zobrazit kontakty

Můžete využít také náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář
Matka

Servisní kontakt

Volat můžete kdykoliv.

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Čechy
+420 272 774 991
Morava
+420 540 410 354
Slovensko
+420 244 632 604
Zpět