Servisní tým společnosti IMESO tvoří kvalitní proškolení specialisté z oblasti gastronomického zařízení se speciální divizí pro kavárenský a kávový průmysl. Každý servisní technik prochází po celý rok školeními, která pořádají přední výrobci v oblasti gastronomických provozů z celého světa.

V běžné pracovní době přijímají objednávky servisních prací dva dispečinky, které řídí práci našich servisních techniků. Každý servisní technik je vybaven spolehlivým vozem a veškerým speciálním nářadím i přístroji nutnými k provádění instalací a servisních zásahů.

Firma pravidelně investuje nemalé prostředky do odborných školení techniků a do vývoje softwaru určeného pro zlepšování servisních procesů.

Jsme továrně autorizované servisní středisko všech zastupovaných značek, které nabízíme ve svém portfoliu (Convotherm, Frymaster, Cleveland, Merco, Bertos, Volrath, Salvis, Merrychef, Garland, Lincoln, Ambach, Prince Castle, Antunes/Roundup, Silko, Comenda, Manitowoc, True, Desmon, Iarp, Stoelting, Foster, Franke, Expobar, Solis, Bras, Everpure, Servend, Tubing Food, DMfit, SHURflo, Multiplex, Manitowoc beverage system, Hiwi Euskirchen a dalších).

Nonstop servis pro naše klienty v České republice i na Slovensku

Naše nabídka servisních prací:

  • Kuchyňské bloky a kuchyňské vybavení pro restaurační a hotelové zařízení, školní kuchyně, nemocniční kuchyňské provozy, kantýny, bufety a lahůdky, pizzerie, pekárny, řeznictví, velké provozy hromadného stravování.
  • Fast-foodové řetězce a restaurace, chladicí a mrazicí zařízení pro gastronomii a obchody s potravinami, supermarkety, hypermarkety, čerpací stanice.
  • Kavárenské provozy, cukrárny, mléčné bary.
  • Nápojové systémy a sodobary, post-mixy, výrobníky ledu, výrobníky ledové tříště atd.

Není náhodou, že si společnost IMESO vybrali jako servisní partnera pro ČR a SR největší fast-foodové řetězce a největší dodavatelé kávy a výrobci kávovarů.

SERVISNÍ KONTAKT:

Čechy: +420 272 774 991
Morava: +420 546 410 354
Slovensko: +421 244 632 604