IMESO spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Od té doby se stala jednou z větších a dynamicky se rozvíjejících společností v oboru. Firma dodává zařízení a provádí servis v oborech výčepní technologie, v kávovém průmyslu, provozovnách Fast Food a samozřejmě hotelech a restauracích. Poslední, ale neméně důležitá část firmy, se zabývá technologiemi pro úpravu vody a odsávacími systémy.

Ve své 22leté historii IMESO spol. s r.o. získala velké množství zkušeností při vybavování hotelů, restaurací, a zejména provozů fast food. Zaměřuje se na projekty na klíč pro tzv. „key account“ klienty.

Sídlo společnosti se nachází v Tetčicích u Brna. Společnost má svoji pobočku a servisní místo v Praze a na Slovensku má pobočku v Bratislavě.

Společnost dnes zaměstnává 62 lidí. Jejích 7 obchodních zástupců a 20 administrativních pracovníků spolupracuje s víc jak 30 dodavatelskými společnostmi z celého světa (např. USA, Německo, Švýcarsko, Švédsko atd.).

Servisní tým tvoří 35 kvalitně proškolených servisních techniků. Každý z nich absolvuje pravidelné školení přímo u výrobců gastronomického vybavení. To firmě umožňuje poskytovat autorizovaný servis všech nabízených světových značek.

„Jsme spolehlivým dodavatelem kvalitní technologie
nejlepších firem ve svém oboru.“