Merrychef je jedním z vedoucích světových konstruktérů a výrobců moderních kuchyňských výrobků. Společnost je průkopníkem v používání technologií urychlujících vaření již od padesátých let minulého století - a stále zůstává hlavním inovátorem tohoto oboru.

Neustále průběžně investujeme do výzkumu a vývoje a spolupracujeme s předními výrobci a poskytovateli stravovacích služeb. Snažíme se zkrátit dobu přípravy jídel, snížit množství odpadu, zlepšit kvalitu a zvýšit zisky našich zákazníků.

Nyní můžete využít výhod nového trendu spotřebičů v naší řadě; řada značky Merrychef eikon™ byla navržena tak, aby poskytovala kvalitu jídel na úrovni restaurace v krátkých časech rychlého občerstvení. Největší zásluhu na tom má velmi jednoduché používání našich nabídek pomocí ikon, které zajistí, že každý zákazník dostane každé jídlo v přesně stejné prvotřídní kvalitě bez ohledu na to, kdo jídlo připravuje.

Spotřebič pro všechny chutě

Spotřebiče řady eikon™ se mohou pochlubit velmi krátkými časy vaření, velmi vysokou energetickou účinností a velmi snadnou obsluhou pomocí dotykové obrazovky easyToUCH™. Určitě najdete spotřebič přesně odpovídající vašim individuálním požadavkům.

Zrychlené vaření - rychlá a efektivní příprava jídel

Přejete si snadno a rychle připravit úplná jídla nebo upéct pečivo z polotovarů? Zaměřte se na naše modely eikon™ e3 a eikon™ e5. S nimi můžete vařit, péct pečivo i připravovat jídlo rychle a efektivně. Modely eikon™ e3 a eikon™ e5 zvládnou rychle dávky pečiva na snídani i úplná jídla, jsou ideálním řešením ke snížení množství odpadu a zkrácení doby obsluhy, a přitom zvyšují vaše zisky.