Výrobníky ledu Manitowoc Indigo je série výrobníků ledu se skrytou inteligencí. Sestavení dokonalého výrobníku ledu nebylo snadné, ale tým Manitowoc to dokázal a přináší revoluční řešení. Ukrytá inteligence uvnitř výrobníku společně se všemi přednostmi, které jste zvyklí očekávat od Manitowoc. Sérii nazýváme Indigo, ale vy jí budete říkat "ledová jistota", protože se už nikdy nebudete starat o led. Indigo usnadňuje celý proces výroby ledu. Nejmodernější diagnostika umožňuje nepřetržité a spolehlivé monitorování chladících systémů. Ze získaných informací optimalizuje hospodaření s energií, udržuje nastavenou úroveň ledu, postará se o procesy čištění, čímž uchovává kvalitu ledu a navíc rychle zobrazí aktuální informace o provozu. Nikdo neví o výrobě ledu víc než Manitowoc. A Vám bude stačit, že se sérií Indigo bude Váš led prvotřídní a přesně v ten čas, kdy jej budete potřebovat. Nová řada výrobníků ledu s inteligentním ovládáním Indigo a modulárním zásobníkem.

  • EasyRead displej - jednoduchý, snadno čitelný displej, který komunikuje s obsluhou a poskytuje informace o stavu jasnými informacemi.
  • Inteligentní diagnostika - upozornění na případné chyby, poruchy a výpadky ještě před vydáním ledu.
  • ActiveClean - navržen pro snadné čištění a údržbu.
  • Ice Assurance - revoluční funkce, která zabraňuje neplánovaným prostojům.
  • Energy Management - hospodaří s energií, snižuje náklady pomocí upravitelných programů, které poskytují led efektivněji.
  • Servis a podpora - stroj poskytuje důležité údaje pro rychlejší a přesnější zásah servisních techniků